(044) 463 94 21

сорбінова кислота

  Виберіть продукт, що вас цікавить,
  скористувавшись інтерактивною формою
  Або запитайте у спеціаліста:

  (044) 463 94 21

Сорбінова кислота Е200

Сорбінова кислота — це харчова добавка, синтетичний консервант (Е200), у вигляді кислуватих на смак безбарвних кристалів, які слабо пахнуть та слабо розчинні у воді. Кристали сорбінової кислоти добре розчинні у спирті.

Застосування:

Сорбінова кислота застосовується з метою консервації та запобігання пліснявіння безалкогольних напоїв, соків плодовоягідних, хлібобулочних кондитерських виробів (мармелад, джеми, варення, креми), а також зернистої ікри, сирів, напівкопчених ковбас та при виробництві згущеного молока для запобігання його потемніння (перешкоджає розвитку шоколадно - коричневої плісняви). Застосовується також для обробки пакувальних матеріалів для харчових продуктів.

Особливості сорбінової кислоти

 • висока антимікробна дія;

 • не змінює органолептичних властивостей харчових продуктів;

 • не є токсичною;

 • не виявляє канцерогенних властивостей;

 • надає сприятливу біологічну дію на організм (підвищує імунологічну реактивність та дитоксикуючу здатність організму);

 • дозволяє збільшити термін зберігання харчових продуктів.

 

Сорбінова кислота дозволена для застосування в усіх країнах світу. Допустимий її вміст у харчових продуктах становить від 0,1 до 0,2%. Внаслідок безсумнівної гігієнічної безпеки, всюди у світі спостерігається тенденція збільшення використання сорбіновой кислоти замість інших, менш перевірених консервантів. Її дія спрямована проти цвілевих грибів, дріжджів та бактеріальних форм, перешкоджаючи утворенню мікотоксинів.×