(044) 463 94 21

натаміцин

    Виберіть продукт, що вас цікавить,
    скористувавшись інтерактивною формою
    Або запитайте у спеціаліста:

    (044) 463 94 21

Натаміцин Е325

Основною сферою застосування натурального консерванту натамицин (Е 235) є виробництво та обробка сирів і ковбас. Його можна застосовувати при обробці молочних і кисломолочних продуктів, плавлених сирів, кондитерських виробів, рибопродуктів та інших товарів, схильних до впливу цвілі і дріжджів. При цьому фактичні дозування залежать від виду продукту, очікуваного мікробного навантаження, температурних факторів і бажаних термінів і умов зберігання.

Застосування:

Природний антибіотик натаміцин активно застосовується у виготовленні всіляких йогуртів, і в хлібопекарських виробів. Його можна додавати в швидкозаморожені лобстери, рибні пасти, рибну сировину та ікру. Також натаміцином можна обробляти поверхню рибопродуктів, щоб продовжити термін зберігання і захистити їх від появи цвілі.

Натаміцин є ідеальним консервантом не тільки завдяки своїм антигрибковим властивостями. При додаванні натаміцина виключається поява гіркоти і будь-якого присмаку. Навіть при дуже низьких концентраціях (приблизно 20-40 г на 200 л води) цього розчину достатньо для обробки оболонки, якої вистачить для виробництва 6 тонн продукції. Натаміцин являє собою безбарвні кристали, які важко розчиняються у воді (0,01) і метанолі (0,2) і не розчиняються в вищих спиртах, ефірі і діоксані.

Рекомендоване дозування натаміцина - 0,4% вмісту у водному розчині, яким проходить обробка, наприклад, рибопродуктів, і не більше 2мг / дм3 в залишку.×