(044) 463 94 21

молочна кислота 80%

    Виберіть продукт, що вас цікавить,
    скористувавшись інтерактивною формою
    Або запитайте у спеціаліста:

    (044) 463 94 21

Молочна кислота 80%

Молоочна кислотаа — α-оксіпропіонова одноосновна оксикарбонова кислота, хімічна формула СН3СН(ОН)СООН. Важливий проміжний продукт обміну живих організмів. Відноситься до карбонової групи кислот. Є консервантом і антиоксидантом, застосовується в якості регулятора кислотності.

Володіє високими дифузійними властивостями і помірною підкислюючою здатністю. Біологічно безпечний продукт. Розчиняється у воді, спирті, а також в гліцерині.

Добувається шляхом зброджування цукровмісної і лактовмісної сировини молочнокислими бактеріями.

Заміна оцтової кислоти на молочну у харчовій промисловості дозволить забезпечити поряд з якістю і довгим терміном зберігання приємний смак і запах готових продуктів. Має сильну антимікробну дію, здатність регулювати pH і текстуру продукту.

Застосування:

Як продукт бродіння, який здатний стримувати розвиток бактерій та плісняви, широко застосовується у харчовій промисловості: переробка молока (виготовлення сиру, кефіру тощо), консервування овочів (квашена капуста); у сільському господарстві (виготовлення силосу). Як хімічну сполуку молочну кислоту застосовують у шкіряній промисловості для дублення. Солі цієї кислоти використовують для друку, ефіри — для розчинення лаків.×