(044) 463 94 21

мальтодекстрин

    Виберіть продукт, що вас цікавить,
    скористувавшись інтерактивною формою
    Або запитайте у спеціаліста:

    (044) 463 94 21

Мальтодекстрин  DE 10-12 ; DE 15-20

Мальтодекстрин (патока, декстринмальтоза) являє собою проміжний продукт ферментного розщеплення рослинної крохмалю, в результаті чого молекули крохмалю діляться на фрагменти - декстрини.

Мальтодекстрин складається з суміші мальтози і декстринів (різних моно -, ди - і полісахаридів). Ступінь гідролізу мальтодекстрину може бути різною і характеризується показником DE - "декстрози - еквівалент".

Дія: Змінює ступінь в'язкості продукту, володіє ефектом згущення, емульгування. Гальмує процес природного зміни кольору. В залежності від ступеня деполімеризації може виступати як формоутворювач або як розпушувач. Легко засвоюється в шлунково-кишковому тракті.

Застосування:

Мальтодекстрин відноситься до харчових продуктів, який широко використовують у виробництві хлібобулочних і кондитерських виробів, при виготовленні приправ і соусів, продуктів швидкого приготування, у виробництві напоїв, у молочній промисловості, при виготовленні морозива, в дитячому харчуванні, дієтичному харчуванні та ін. Мальтодекстрин додають в продукти з метою поліпшення їх консистенції, використовують для збереження і перенесення властивостей смакових і ароматичних добавок (як інтенсифікатор смаку). Мальтодекстрин покращує і полегшує процес розчинення білків. Використовується як згущувач і наповнювач в пудингах, супах, заморожених продуктах. Покращує смакові якості і зовнішній вигляд хлібобулочних і кондитерських виробів.

Ми пропонуємо мальтодекстрин з декстрозним еквівалентом               DE 10-12 та DE 15-20.×