(044) 463 94 21

лактат натрію

    Виберіть продукт, що вас цікавить,
    скористувавшись інтерактивною формою
    Або запитайте у спеціаліста:

    (044) 463 94 21

Лактат натрію Е325

Лактат натрію (харчова добавка Е325) (натрій молочнокислий) - натрієва сіль молочної кислоти. Використовується в харчовій промисловості як регулятор кислотності, вологоутримуючий агент, емульгуюча сіль, синергіст антиоксидантів. Лактат натрію (харчова добавка Е325) - високоякісний інгредієнт для виробництва хлібобулочних і кондитерських виробів, м'ясопродуктів (у тому числі м'ясо свійської птиці) у вакуумній упаковці, лікерів, розсолів, кремів і т.д. Отримують лактат натрію нейтралізацією молочної кислоти, отриманої в результаті бродіння цукристих речовин. Хімічна формула латката натрію: С3Н5NaO3. Зовнішній вигляд: в'язка сиропоподібна рідина з відтінками від безбарвного до коричневого кольору без наявності зважених часток і осаду.

Лактат натрію як консервант продовжує терміни зберігання продуктів, покращує органолептичні властивості (смак, колір, зовнішній вигляд, структуру), перешкоджає розшарування продуктів, проявляє антибактеріальні властивості завдяки зниженню процесів гниття і розвитку патогенних бактерій. Крім цього, лактат натрію підсилює дію антиоксидантів і перешкоджає висиханню продуктів.

Застосування:

Особливо ефективним є застосування лактату натрію у виробництві емульсійних лікерів, кремів і коктейлів з метою збільшення термінів їх зберігання і поліпшення органолептичних властивостей. Лактат натрію як ефективна вологозв'язуюча добавка, сприяє збільшенню тривалості зберігання продуктів, використовується головним чином, для м'ясопродуктів у вакуумній упаковці, призначених для зберігання в замороженому вигляді. При консервуванні овочів забезпечує однорідність розсолу, покращує смак продукту, що містить маслини, корнішони, томати, цибулю. Використовується для підкислення тіста, надаючи хлібу його характерний смак. У виробництві твердої карамелі, зефіру, желейного мармеладу дозволяє знизити в'язкість маси при уварюванні і змінити параметри желеутворювання. Дозування лактату натрію може варіюватися від кислотності середовища і змінюватися від 0,15% до 0,24%. Застосовується у виробництві плавлених сирів спільно з іншими лактатами, цитратами і фосфатами, у виробництві м'ясопродуктів сприяє підвищенню мікробіологічної стійкості в процесі зберігання шляхом пригнічення патогенних мікроорганізмів, і позитивно впливає на колір м'ясних виробів; при консервуванні овочів забезпечує однорідність розсолу, покращує смак продукту.×