(044) 463 94 21

камедь тари

    Виберіть продукт, що вас цікавить,
    скористувавшись інтерактивною формою
    Або запитайте у спеціаліста:

    (044) 463 94 21

Камедь Тари Е417

Це речовина рослинного походження, що застосовується в харчовій промисловості як стабілізатор, емульгатор, загусник. Видобувають добавку Е417 з невеликого бобового дерева Тара, яке представляє собою колючий чагарник родом з Перу. Стручки даної рослини є відмінним джерелом екологічно чистих дубильних речовин (танінів).

Зовнішній вигляд:

Камедь Тари - це білий або жовтувато - білий порошок, який майже не має запаху. Отримують добавку Е417 шляхом вилучення насіння з бобів рослини і подальшого їх подрібнення. Основний компонент Камеді Тари є галактоманнановий полімер, схожий за своєю структурою і властивостями з камеддю гуара і камеддю бобів ріжкового дерева, які широко використовуються в харчовій промисловості. Добавка Е417 має підвищену стійкість до термічного впливу і може зберігати свої властивості при температурах до 145 ° С.

Застосування:

У харчовій промисловості Камедь Тари використовується в якості добавки-стабілізатора Е417. В основному дана добавка застосовується при виробництві морозива і молочних десертів. Для підвищення емульгуючих властивостей Камедь Тари часто застосовується спільно з модифікованими і немодифікованими крохмалями.

Добавка Е417 дозволена для використання в харчових продуктах у багатьох країнах світу. В Україні камедь Тари також входить до списку дозволених харчових добавок.×