(044) 463 94 21

камедь ксантану

    Виберіть продукт, що вас цікавить,
    скористувавшись інтерактивною формою
    Або запитайте у спеціаліста:

    (044) 463 94 21

Ксантанова камедь Е415

Ксантанова камедь (харчова добавка Е415) - природний полісахарид, який використовується в харчовій промисловості в якості емульгатора і стабілізатора. Отримують ксантан шляхом ферментації глюкози або сахарози бактеріями Xanthomonas campestris. Бродіння вихідних продуктів триває від одного до чотирьох днів. Після завершення циклу бродіння до сировини додається ізопропиловий спирт, в результаті чого полісахарид випадає у вигляді осаду. Осад відфільтровують і сушать. Отриманий порошок поставляється на підприємства харчової промисловості, як харчова добавка E415. Ксантанова камедь Е415 покращує блиск глазурі, уповільнює процес кристалізації цукру і збільшує стійкість до коливань вологості.

Застосування:

У хлібобулочної промисловості, при нестачі клейковини в борошні, ксантанова камедь додається в тісто для надання йому більшої в'язкості і клейкості.

У виробництві майонезів харчова добавка Е415 застосовується для поліпшення зв`язування штучних яєчних білків і жирової емульсії.

Крім вище викладеного, ксантанова камедь допомагає зменшити втрати рідини при термічній обробці і наступному зберіганні харчових виробів.×