(044) 463 94 21

камедь конжаку (36000)

  Виберіть продукт, що вас цікавить,
  скористувавшись інтерактивною формою
  Або запитайте у спеціаліста:

  (044) 463 94 21

Камедь Конжаку Е425 (в'язкість 36000)

Конжакову (коньячну) камедь Е425 отримують з бульб рослин так званого «коньячного дерева», яке виростає в регіонах з субтропічним кліматом при  щорічній середній температурі + 16°C. Бульби «коньячного дерева» відомі як засіб харчування більш ніж 1500 років. У Китаї використовуються як овоч. І лише з розвитком високотехнологічної промисловості з Конжаку навчилися виділяти глюкоманнан. Це основна речовина, заради якої виробляють конжакову камедь. Основне призначення конжакової камеді - це здатність створювати високов'язкі розчини до 40 000 міліпаскалей (одиниця виміру в'язкості розчинів). Коротко процес виробництва конжаковоїкамеді виглядає так: механічне подрібнення і очищення спиртом. Чим більша кількість разів подрібнений Конжак очищений спиртом, тим вище в'язкість конжакової камеді.

Конжакові гелі, утворені з синергічних сумішей з карагінаном і / або ксантановою камеддю, мають еластичну структуру і мають більш високу міцність.

Конжакову камедь Е425 можна використовувати як замінник жирів в знежирених і низкожирних м'ясних продуктах. Конжакова камедь створює потрібну текстуру пудингів, напоїв, желе, йогуртів.

Основні показники:

Камедь конжаку Е425 є ущільнювачем, стабілізатором, загусником. Камедь конжаку створює в'язкий псевдопластичний розчин і швидко гідратується в холодній воді:

 • є хорошим емульгатором,
 • регулює в'язкість,
 • стабілізує емульсії,
 • надає кремоподібну консистенцію емульсійних продуктів,
 • стабілізує збитість,
 • підвищує еластичність емульсійних сумішей,
 • проявляє досить хорошу стійкість в процесах заморожування-розморожування.


×